Przyjęcia i wesela

PRZYJĘCIE NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

Zorganizuj swoje wymarzone przyjęcie w eleganckiej oprawie. Kameralne chrzciny i urodziny dla kilku osób? Przyjęcie komunijne dla 20-osobowej rodziny? Wesele dla 350 Gości? Wnętrza naszej restauracji dają szerokie możliwości aranżacji przestrzeni. 

Przeszklone patio z widokiem na park oraz bezpośrednie wyjście w przestrzeń pełną zieleni dodają przyjęciom uroku. Pozwalają ponadto na zorganizowanie części przyjęcia w plenerze: zaślubiny pod błękitem nieba, grill przy blasku girland świetlnych, przestrzeń do plenerowych szaleństw dla najmłodszych uczestników imprezy.

Doskonała lokalizacja w Chorzowie, w bliskiej odległości od dróg A4 i DTŚ oraz przestronny parking to nasze niezaprzeczalne atuty. Swoich Gości możesz przenocować w jednym z 30 komfortowych pokoi.


PRZYJĘCIE WESELNE

- od kilku do 350 osób

Organizujemy zarówno małe, kameralne przyjęcia dla najbliższej rodziny, jak i huczne wesela dla 350 osób. Różnorodna propozycja weselnych potraw i deserów, szerokie możliwości aranżacji przestrzeni i ustawienia stołów, opcja przenocowania Gości w komfortowych pokojach - to nas wyróżnia. 
W sali restauracyjnej usadzimy 120 osób, a parkiet taneczny zlokalizujemy na przeszklonym patio z wyjściem do parku. W sali bankietowej - zasiądzie komfortowo nawet 350 osób, z tańcami w tej samej przestrzeni.
Pomożemy w organizacji wszelkich atrakcji uświetniających to wyjątkowe przyjęcie: zespół muzyczny, fotobudka, animatorzy dla dzieci, bufety tematyczne - to tylko przykład szerokiej gamy naszych możliwości.


CHRZCINY, KOMUNIE, URODZINY

Nasza restauracja pozwala na wyodrębnienie przestrzeni odpowiedniej dla potrzeb grupy kilku- jak i kilkudziesięcioosobowej. Dobrze poczują się u nas najmłodsi - nie będą narzekać na brak przestrzeni. Zadbamy również o potrzeby najstarszych. Możemy zapewnić kameralne, ciche przestrzenie i domową atmosferę.
Menu dostosowujemy do preferencji Gości: regionalne dania podawane na półmiskach lub nietuzinkowe smaki ułożone pieczołowicie na talerzu dla każdego z uczestników? Dopasujemy naszą propozycję do podniebień Twoich Gości!


SPOTKANIA BIZNESOWE

Amarone to również przestrzeń dla biznesu. Elegancki wystrój restauracji sprzyja spotkaniom o firmowym charakterze. Doskonały dojazd i przestronny parking to atuty dla Gości biznesowych.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl